0 € na 1,500,000 €

Vyhľadávanie podľa viacerých kritérií
Našli jsme 0 výsledky. Zobraziť výsledky
Pokročilé vyhľadávanie

0 € na 1,500,000 €

Vyhľadávanie podľa viacerých kritérií
našli jsme 0 výsledky
Výsledky vyhľadávanie

Stavebná činnosť

 

 

PONUKA


Zameranie a cenová ponuka

 

Patrí medzi bezplatné služby, ktoré pre našich klientov poskytujeme. Na základe prvotného kontaktu si s Vami dohodneme stretnutie priamo na mieste stavby, kde sa Vám v krátkosti predstavíme a detailne si zameráme vašu stavbu a dohodneme si možné riešenia. Ďalším krokom je precízne nacenenie všetkých detailov, aby sme vám vedeli ponúknuť konečnú cenu na kľúč, bez akýchkoľvek ďalších príplatkov.

Konzultácie pri plánovaní

 

 

Komplexná rekonštrukcia nehnuteľnosti síce môže zvýšiť hodnoty bývania, ale nie každá rekonštrukcia musí byť dobrá rekonštrukcia. Premýšľajte zodpovedne dopredu. Našim klientom ponúkame bezplatné poradenstvo a konzultácie počas celej rekonštrukcie, či už dispozičného riešenia, ale aj výber najvhodnejších materiálov. Ak uvažujete o rozsiahlejšej rekonštrukcii bytu a zmene jeho dispozície, nie je na škodu obrátiť sa na architekta. Investícia sa určite oplatí.

Vizualizácia projektu

 

 

Neviete si predstaviť ako vaša zrekonštruovaná nehnuteľnosť bude vyzerať? Pomôžeme vám aj s tým. Pripravíme pre vás 3D vizualizáciu, ktorú s vami konzultujeme až do finálnej podoby. Aj to je jedna z našich služieb, ktorú vám ponúkame bezplatne. Po jej dokončení a podpísaní zmluvy o dielo sa vieme okamžite pustiť do samotnej realizácie projektu a k splneniu vášho sna o bývaní.

 

 

O NÁS

 

Porovnaj zoznamy